Zvolený termín:
Cena:
Typ:
Země:
Délka:
Doprava:
Strava:

Popis


Skywalk

znamená v překladu nebeská stezka. Vyhlídka se nachází v nadmořské výšce přibližně 2700 m, přímo u horní stanice lanovky. Vyhlídková platforma na ledovci trůní na 250 metrů vysoké strmé skalní stěně Hunerkogel. Část podlahy plošiny je vyrobená ze skla. Vyhlídková plošina je výrazně vyšší, než je např. vyhlídková plošina u Niagarských vodopádů. V jasných dnech můžete vidět ze Skywalku celé Taury s Grossglocknerem a Grossvenedigerem, na jihu Triglav ve Slovinsku a na severu až do Čech. Kromě mimořádného výhledu do dálky nabízí Skywalk přímý pohled ná přírodní krásy Dachsteinu.

Visutý most

má celkovou délku skoro 100m s výhledem jednak na krásné vrcholy Alp, ale také do téměř 400 metrové hloubky. Když kráčíte po mostě, máte propast přímo pod nohama a vidíte ji. Navzdory vysoké bezpečnosti mostu, chůze po něm si pohrává s nervy snad každého z nás.

Schody do prázdna

Když přejdete visutý most, sestoupíte na schody do prázdna. Ne každý, kdo zvládne visutý most je schopen sestoupit po těchto 14 schodech prakticky celých ze skla i se skleněným zábradlím na dolní podestu, která je také ze skla. Kdo to dokáže, ocitne se ve volném prostoru pod úrovní visutého mostu. A zde zapózujete a fotografie zdokumentuje Vaši odvahu!

Palác z ledu

Projdete se ledovým královstvím, při kterém můžeme obdivovat fascinující svět ledovce. Uvmitř ledovce uvidíte zářivé ledové sochy a komnaty se světelně akustickými efekty.Služby a kalkulace ceny

Název služby Cena Počet

Celková cena zájezdu:

0Objednávka

Vyplňte, prosíme, všechny povinné kolonky označené hvězdičkou *. Děkujeme!

Cestující

Oslovení* Jméno* Příjmení* Datum narození* Občanství*Kontaktní informace

Jméno*: Příjmení*:
Ulice*: Telefon*:
Město*: Email*:
PSČ*:
Poznámka:

Zakoupeno přes voucher číslo:


Termín:
Cena celkem:
Souhlasím s všeobecnými podmínkami a seznámím s nimi všechny učastníky cesty.

© Výlety Evropou, Všechna práva vyhrazena