Zvolený termín:
Cena:
Typ:
Země:
Délka:
Doprava:
Strava:

Popis


Nejdříve navšívíte Mucholapku. Záhadná stavba - co zvon vlastně představuje? Názory se různí, přičemž eskalují od zázračné zbraně, přes pohon létajících disků až po stroj času. Mnoho odborníků se však domnívá, že stavba sloužila jako betonová základová deska chladící věže využívané uhelným dolem. Zvláštní tvar i proporce objektu a fakt, že se nedaleko nacházejí podzemní prostory z doby nacistické Třetí říše, tak doslova dráždí fantazii.

Náš výlet bude pokračovat návštěvou Walimské štoly. V podzemích projdete trasu dlouhou 500 m. Do podzemí vedou tři rovnoběžné štoly a systém podzemních chodeb má objem celkem 14 000 m³. Uvidíte zde v životním měřítku maketu střely V2 s délkou 13 m, kterou vyrábělo Německo během 2. světové války. V podzemích spatříte i maketu střely V1 – německé zbraně zpracované pro útoky na Anglii a Belgii. Turistický okruh je vybaven multimediálními prvky.

V odpoledních hodinách se vydáte do štoly Włodarz. Tento obrovský komplex je protkaný velkým množstvím chodeb, které se protínají v pravém úhlu a vytvářejí mřížku. Nachází se zde jedna z největších nedokončených hal. Asi jedna osmina projektu je zaplavena vodou. Při prohlídce shlédnete film o projektu Riese a objektu Włodarz. Projdete se v podzemí labyrintem chodeb, po ocelových schodech vstoupíte do „druhého“ patra, poplujete v loďkách, spatříte částečně vybetonovanou klenbu podzemního tunelu a mnoho dalšího.Služby a kalkulace ceny

Název služby Cena Počet

Celková cena zájezdu:

0Objednávka

Vyplňte, prosíme, všechny povinné kolonky označené hvězdičkou *. Děkujeme!

Cestující

Oslovení* Jméno* Příjmení* Datum narození* Občanství*Kontaktní informace

Jméno*: Příjmení*:
Ulice*: Telefon*:
Město*: Email*:
PSČ*:
Poznámka:

Zakoupeno přes voucher číslo:


Termín:
Cena celkem:
Souhlasím s všeobecnými podmínkami a seznámím s nimi všechny učastníky cesty.

© Výlety Evropou, Všechna práva vyhrazena